Biesiada piwna 2012 r

A A A
 
Nasza biesiada piwna , która odbyła się w ogrodzie również została oceniona przez innych, a jakie mamy komentarze to poczytajcie sami..

myśl starego porzekadła: „ Nie tylko chlebem człowiek żyje” a działkowiec, to nie tylko człowiek uprawiający grządki i zaciekle walczący ze szkodnikami – 27 maja w budynku świetlicy Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Chemik” w Grudziądzu spotkali się działkowcy tegoż ogrodu na organizowanej przez Zarząd ROD „Biesiadzie piwnej”. Humor dopisywał od samego początku wszystkim przybyłym. Impreza rozpoczęła się od wspólnego grillowania, była kiełbaska… bułeczka, i symboliczne piwko. Organizatorzy zadbali również o konkursy, w których ochoczo wszyscy brali udział by zdobyć intratne nagrody. Była rywalizacja drużynowa na najlepiej wykonaną piosenkę biesiadną, która to z czasem przeistoczyła się we wspólne śpiewanie wszystkich biesiadników. Gdy z głośników popłynęły takty szlagierów muzycznych, zarówno starsi i młodsi wiekiem ruszyli na parkiet by pląsać przy ich rytmach. Oczywiście była okazja by wymienić się poglądami, by powspominać stare czasy a także bliżej się zapoznać. W opinii wszystkich przybyłych nic tak nie integruje działkowców jak imprezy tego typu, dające możliwość spotkania się , wymiany zdań i zabawy w towarzystwie osób, które łączy wspólna pasja jaką jest uprawianie działki. Szczególnie osoby starsze wskazywały w rozmowie, że przy ich niskich rentach i emeryturach nie stać te osoby na zabawę w lokalach, a na ogrodzie czują się swojsko i z wieloma działkowcami są w bardzo bliskich kontaktach, by nie powiedzieć, że są jak rodzina. Wspólna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a przy rozstaniu wszyscy życzyli sobie rychłego spotkania w równie miłych okolicznościach, dziękując Prezes Zarządu p. Jolancie Gajewskiej za zorganizowanie biesiady jednocześnie prosząc o jak najszybsze zorganizowanie podobnej uroczystości.

Komentarze Obserwator 2012-05-30 07:26 Przypominam sobie jak w niedalekiej przeszłości trzeba było rozwiązywać problemy 'ludzkiego' podejścia do wszystkich spraw którymi społeczność działkowa ogrodu żyje!!! Wówczas wiadomo było, że "załoga" tego okrętu jest dobra, tylko trzeba zmienić- KAPITANA. Tak się stało i dzisiaj mamy efekty tej zmiany. Ogród ma też osiągnięcia w innych dziedzinach i to bardzo cieszy. Gratuluję Pani Prezes i wszystkim osobom, którzy wspierają swoją postawą i działalnością obrany kierunek przez Zarząd ogrodu. rzecznik prasowy 2012-05-29 21:38 Członkowie Zarządu ROD "Chemik" to wspaniała grupa ludzi z głowami pełnych pomysłów, dążąca do obranych celów, a działkowcy tego ogrodu potrafią ze sobą rozmawiać, nawet w trudnych sprawach zawsze osiągając kompromis. Korzystając z okazji przepraszam Zarząd oraz działkowców ROD "Chemik", że nie przybyłem na powyższą imprezę, niestety stan zdrowia nie pozwalał mi na skorzystanie z zaproszenia. cyberdziałkowiec 2012-05-29 21:18 Składam oficjalną prośbę o zaproszenie na kolejną imprezę! :) chylę czoło przed p. Prezes ogrodu i zarządem! Dzięki Bogu są jeszcze ludzie, którym chce się coś zorganizować społecznie. A tak na marginesie... swojemu prezesowi ogrodu wysłałem link do tej strony by zobaczył jak się organizuje imprezy :) pozdrawiam